29 Ocak 2020 Çarşamba

Başkan Kiraz’dan ABBD’ye Ziyaret

baskan-kirazdan-abbdye-ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ve Yönetimi, Malatya Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya şubesini ziyaret etti.
27 Ocak 2015 Salı 23:09

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Başkan Yardımcısı İbrahim Çakır ve Genel sekreter Erdal Akar Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şubesini Ziyaret Ederek, dernek çalışmalarıyla ilgili bilgi aldılar.


Dernek Ziyaretinde konuşan CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, "Başkan Kiraz, Anadolu Basın Birliğinin biliyoruz ki uzun zamandır Malatya da basın anlamında Malatya ya hizmet ediyor, hem basın camiasına hizmet eden kurumlardan başında geliyor. Tabi son dönemlerde özellikle internet medyasının gelişmesiyle birlikte daha çok internet medyasının ön plana çıktığını, özellikle internet haberciliğin ön planda olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Sayın Dağ’ın ve ekibinin şu anda internet medyasına büyük katkılarının olduğunu bilmekteyiz. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya il örgütü olarak kendilerine ve yönetim kurulu arkadaşlarına teşekkür ediyoruz.

Bu dönemde birçok internet kuruluşunda kendi için de barındıran, internet haberciliği yapan siz basın birliği yönetimi ve üyelerine, bu güne kadar yaptığı çalışmalar için Malatya adına her zaman teşekkür ettiğimizi ifade ediyor, Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyoruz ve destekliyoruz." dedi.

Başkan Kiraz, "Tabi ki 2015 yılına girdik ilk ayıda hemen, hemen geride bırakıyoruz bundan sonra ki dönem secime hızla yaklaştığımız bir dönem. Dolayısıyla 2015 yılı secim yılı genel seçimlere hızla yaklaşırken biz siyasi partilerde elbette faaliyetlerimizi yoğunlaştırıyoruz, Ziyaretlerimizi yoğunlaştırıyoruz. Bundan sonra yapacağımız her çalışma elbette seçimlere yönelik olacak.

Siyasi parti olarak ve önümüzdeki dönemde gerçekten daha iyi bir Malatya’yı daha iyi bir Ülkeyi koruma mücadelesi vereceyiz.

Bu anlamda tabi ki il örgütümüz olarak 2014 yılını geride bıraktık. Yaklaşık 3 yıldır Ben ve ekibim Partimizde görev başındayız. Ama 2014’de birçok etkinliğe imza attık. Malatya il örgütümüz Gerçekten tarihi rekor kıra bilecek sayıda etkinlik ve Faaliyetlere imza attık.

Birçok kez genel başkan yardımcımızı, birçok kez milletvekillerimizi ve yine birçok kez gazeteciyi Malatyalılarla buluşturduk. Biz Malatya’nın gerçekten gidişatının çok iyi olmadığını düşünüyoruz, hem yerel bazda ciddi anlamda sıkıntılarımızın olduğunu hem de genel anlamda da Ülkemizin ciddi sıkıntıları olduğu gerçeğiyle karşı, karşıyayız.

Bu sıkıntıları elbette hep birlikte aşacağız, bizim basın kuruluşlarıyla hep talebimiz şu olacaktır. Daha bağımsız yayın yapabilmeleri ve daha özgürce bizim sesimizi kamuoyunda duyurması bizim açımızdan önemli, tabi bu insanların siyasi tercihleri açısın da önemli çünkü basın tarafsız ve özgürce bizlere aracılık edebilirse, halk da tercihlerini doğru yapma şansı elde edebilir ve bu doğru tercihlerle hem ilimizi hem de ülkemizi daha doğru bir noktaya taşıyabiliriz diye düşünüyorum bu açıdan hepimize sorumluluklar düşüyor.

Siyasi partiler olarak bize sorumluluklar düştüğü gibi basınımızın değerli temsilci ve kurumlarına da büyük sorumluluklar düştüğüne inanıyorum hepimiz bir zincirin halkalarıyız. Dolayısıyla bu zincirin halkalarının hepsinin daha iyi işlemesi gerekiyor birbiriyle iletişim halinde olması gerekiyor biz bu iletişimi güçlendirmek açısından ziyaretleri gerçekleştiriyoruz.

Bizleri kabul ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum, Önümüzdeki dönemde bu ziyaretlerimizi daha da yoğunlaştırarak birlikte sürdüreceğiz. "

Anadolu Basın Birliği Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi; "Ziyaretten dolayı Başkanımıza, Başkan Yardımcımıza ve Genel Sekretere Anadolu Basın Birliği Malatya şubesini ziyaret ettiğinizden dolayı şahsım ve yönetimim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ederim. 

Başkan Dağ, kapımız her zaman herkese açıktır ve daima da açık olacaktır. Tabi ki Önümüzde 2015 genel secimler var Ülkemiz için ve Malatya’mız için Çok Önemlidir. İnşallah bu yapılacak seçimler Ülkemize ve yine Malatya’mıza hayırlı olur diye düşünüyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Örgütü nün Çalışmalarını Yakından Takip ediyoruz, Çalışmalarınızı basın da ve internet medyasında takip ediyoruz. Çok güzel çalışmalarınız olduğunu biliyoruz. Parti olarak, konferanslar ve paneller yaptığınızı takip ediyoruz bizler zaman buldukça sizlerin düzenlemiş olduğu etkinliklere Arkadaşlarımızla birlikte katılıyoruz.

Tabi ki bizler basın olarak siz ve diğer partileri takip etmeye çalışıyoruz. 2015’de yapılacak genel seçimlerde, Ülkemize ve Malatya’mıza Hayırlı olur. Derneğimiz yaptığınız bu güzel ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızdan başarılar diliyorum."
Haber okunma sayısı: 16205

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


MALATYA GÜNDEMİ

Başkan Çınar, “Bütün İmkânlarımızı Seferber Ettik”

Yeşilyurt Belediyesi, 6.8 şiddetindeki depremin ardından her hangi bir mağduriyet yaşanmaması için geceyi

Malatya Valiliğinden Deprem Hasar Tespiti İçin Duyuru

Malatya Valiliği, Elazığ İli Sivrice ilçesinde 24 Ocak 2020 tarihinde saat 20.55’te meydana gelen deprem Malatya

Başkan Güder, “Orduzu’yu Hak Ettiği Yere Getirmek İçin Çalışıyoruz”

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, mahalle toplantılarına devam ediyor. Mahalle toplantıları kapsamında

Başkan Çınar, “Yeşilyurt’umuza Değerli ve Kaliteli Bir Eser Daha Kazandırdık”

Yeşiltepe Hoca Ahmet Yesevi Mahallesindeki ‘Kentsel Gelişim ve Dönüşüm’ projesinin tamamlandığını

Yeşilyurt Belediyesi, İlçenin Dört Bir Tarafına Kaliteli Yol Hizmetleri Ulaştırıyor

Şahnahan mahallesindeki yol açma, genişletme ve yol bakım hizmetlerini yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye

“Manşetlerle Malatya” Yayınlandı

Araştırmacı-Yazar Nezir Kızılkaya tarafından hazırlanan ve 1923-2020 yılları arasında Malatya’da

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA
Yandex.Metrica