Gündem Malatya haber portalı, ilk olarak 3 Temmuz 2014 tarihinde internet yayın hayatına başladı.

GundemMalatya.com alan adı üzerinden yayınlarına başlayan Gündem Malatya, ilkeli, objektif ve hızlı haber yayıncılığı anlayışı ile Balıkesir internet okurlarını ve kamuoyunu güncel gelişmelerden anında haberdar etmeyi hedef edindi.

GÜÇLÜ YAZILIM ALTYAPISI

Yeni nesil web teknolojileri ile geliştirilen Kulga Haber Yazılımı Dora temasını sistem altyapısında kullanan Gündem Malatya, İhlas Haber Ajansı ile işbirliğine giderek, İHA haberlerini yapay zeka ile geliştirilen İHA Haber Robotu ile anında okurlarına sunan güçlü bir yazılım altyapısına sahiptir. 

Gündem Malatya, Malatya'da birçok ilki gerçekleştirerek, İHA Haber Robotu yapay zeka teknolojisi ile, haberleri ve haber manşet görsellerini hiçbir editöryal müdahale olmaksızın direkt okurlarıyla paylaşıyor.

GÜNLÜK ZİYARETÇİ ORTALAMAMIZ 5 BİN...

Yayın hayatına başladığı 3 Temmuz 2014'den bugüne çok hızlı bir büyüme yaşayan haber portalımız, bugün ortalama günlük 5 bin tekil ziyaretçinin haber kaynağı olarak tercih ettiği, Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını yüzlerce okurun takip ettiği kurumsal bir haber platformudur.

Malatya internet okurunun ilk haber kaynağı olma hedefi ile kaliteli internet haber yayıncılığı anlayışı ile Gündem Malatya yayın hayatına sağlam adımlarla devam ediyor.

Bize destek olan ve internetteki başvuru kaynağı olarak gören değerli internet okurlarımıza teşekkürler...

Gündem Malatya Ekibi